Double Room with Balcony

Детали

од 40€ / Ноќевање

Оваа 20м² соба со 1 екстра голем брачен кревет, има балкон, место за седење и јадење. Идеална за парови и соло патници

Повеќе Информации

 • WC
 • Гардеробери
 • Креветчиња за Бебе
 • Минибар
 • Климатизиран
 • Безбеден
 • Приватен Влез
 • Прибор за Пеглање
 • Пегла
 • Греење
 • Фен
 • Теписон
 • Фрижидер
 • Маса за јадење
 • Продукти за чистење
 • Сушара
 • Биро
 • Место за седење
 • Место за јадење
 • Телевизор
 • Радио
 • ЛЕД Телевизор
 • Балкон
 • Балкон
 • Место за јадење на отворено
 • Под
 • Приватен Базен
 • Закачалки за алишта
 • Место за сушење на алишта
 • Безплатни предмети за лична хигиена
 • Крпи
 • Тоалет
 • Џакузи
 • Пешкири
 • Влечки
 • Фен
 • Екстра Чаршави

Што зборуваат за нас

Повеќе Опции

55 €/ Ноќевање

40 €/ Ноќевање

40 €/ Ноќевање

50 €/ Ноќевање

50 €/ Ноќевање

40 €/ Ноќевање

Need Help?

I’m Here To Assist You

Something isn’t Clear?

Feel free to contact us, and we will be more than happy to answer all of your questions.

Reservation Form

Book A TABLE

Enter your personal  and reservation details and submit the form.
We will notify you within 1 houre  about your reservation.

DD slash MM slash YYYY
Време
:

Потребна Ви е Помош?

Ние сме овде Да ви помогнеме

Имате прашања?

Чувствувајте се слободно да не контактирате. Ние сме повеќе од среќни да ги одговориме сите Ваши прашања.

Форма за Резервација

Резервирајте Маса

Внесете ги Вашите лични податоци и резервацијата и потврдете ја формата.
Ќе Ве известиме во рок од еден час за Вашата резервација.

DD slash MM slash YYYY
Време
: